تبلیغات
سرابی برای سیاست های خام... - از حاج آقا مجتبی تا شهید هوگو چاوز!!!
سرابی برای سیاست های خام...
پاتوقی برای آنان که سیاستی همراه با اخلاق وتقوا میخواهند
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
رییس جمهور طی دو ماه گذشته تاکنون چند پیام تسلیت صادر کرده است که اولین آنها در تاریخ 13 دی ماه به مناسبت ارتحال آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی و آخرین مورد امروز به مناسبت درگذشت هوگو چاوز رییس جمهور ونزوئلا صادر شد که مروری بر این پیامهای تسلیت خالی از لطف نیست.
1.پیام تسلیت به مناسبت ارتحال آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی؛13 دی:
در این پیام محمود احمدی نژاد ضمن توصیف حاج آقا مجتبی تهرانی به عنوان عالم و عارف وارسته و ربانی ایشان را از علمای شجاع و انقلابی و مبارزین نهضت اسلامی دانست که از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی همواره در تمامی صحنه های حساس انقلاب حضور فعال و موثر داشته و درگذشت ایشان را ثلمه‌ای جبران‌ناپذیر و ضایعه‌ای بزرگ خواند.احمدی نژاد در ادامه پیام کوتاه خود ارتحال حاج آقا مجتبی تهرانی كه عمر با بركت خویش را در مسیر مجاهده و تهذیب نفس سپری نموده و سالیان متمادی حوزه های علمیه و طلاب علوم دینی از وجود ایشان بهره‌مند بودند را به پیشگاه امام عصر (عج) و رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی، حوزه‌های علمیه، تمامی ارادتمندان و عموم ملت شریف ایران تسلیت گفت و از خداوند متعال طلب کرد كه روح پرفتوح ایشان با امام حسین(ع) و شهدای دشت كربلا محشور شود.

2.پیام تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر حبیبی؛ 12 بهمن:
دومین پیام تسلیت احمدی نژاد بدنبال درگذشت دکتر حسن حبیبی صارد شد و احمدی نژاد که او برادر گرامی و بزرگوار، ادیب و دانشمند توانا و از چهره‌های ماندگار كشور توصیف کرد درگذشت حبیبی را موجب تأثر و تألم خود دانست.
وی در ادامه این پیام افزود:ایشان اندیشمندی مومن و متواضع بودند كه با اخلاقی نیكو و پسندیده پیوسته در عالی‌ترین مناصب علمی، سیاسی و فرهنگی از هیچ تلاشی برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران فروگذار ننموده و منشأ خدمات ارزنده‌ و ماندگاری گردیدند. اینك در طلیعه ایام‌ا... دهه فجر ندای ملكوتی «ارجعی اِلی ربَّك» را لبیك گفته و به سوی معبود خویش شتافتند و انشاءا... در جمع شهداء و امام شهداء آرام خواهند گرفت.

در پایان این پیام احمدی نژاد ضمن عرض تسلیت به رهبر معظم انقلاب و جامعه دانشمندان و مسئولان كشور و خصوصا خانواده محترم ایشان و ملت شریف ایران اسلامی برای آن مرحوم مراتب عالی رضا و رضوان الهی و برای سایر بازماندگان معزز صبر و اجر مسئلت کرد.

3.پیام تسلیت به مناسبت شهادت سردار حسن شاطری؛27 بهمن:
در این پیام تسلیت رییس جمهور ضمن توصیف سردار شاطری به عنوان سرباز فداكار و گمنام حضرت ولی عصر(عج) و یار سرداران شهید احمد كاظمی و محمد بروجردی نوشت:تروریسم بین‌المللی با تبانی و توطئه استكبار جهانی و صهیونیسم جنایتكار به واسطه وحشت فزاینده از شكوفایی بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بار دیگر دست پلید ترور را از آستین عوامل مزدور خود بیرون آورد و سردار حسن شاطری كه نماینده دولت جمهوری اسلامی ایران و رییس ستاد بازسازی مناطق آسیب‌دیده لبنان در جنگ 33 روزه با رژیم صهیونیستی بود را به شهادت رساند. بی‌شك چنین حركت‌های مذبوحانه، ناخواسته مهر تأییدی بر گسترش و تعمیق ارزش‌های متعالی انقلاب اسلامی در بین ملت‌های آزادیخواه جهان و بویژه ملت‌های منطقه بوده و خدمات ارزشمند آن مجاهد شهید را در حافظه تاریخی ملت مبارز لبنان ماندگار خواهد نمود.

احمدی نژاد در ادامه با بیان اینکه شهادت سردار شاطری به مبارزان راه نفی سلطه و برپایی نظام مبتنی بر عدل و مهرورزی، روحی تازه بخشیده است تصریح کرد که همرزمان وفادار شهید در ادامه راه غرورآفرین وی و تحقق اهداف متعالی‌اش مصمم‌تر خواهند شد.
وی در پایان اینجانب ضمن عرض تسلیت سردار شاطری به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، عموم مردم قدرشناس ایران، همزمان مؤمن و دلاور و بویژه پدر، مادر، همسر و فرزندان عزیز وآرزوی علو درجات برای آن شهید، سلامت، صبر و اجر تمامی بازماندگان را از پیشگاه خداوند بزرگ مسألت کرد.

 4.پیام تسلیت به مناسبت ارتحال آیت الله خوشوقت 2 اسفند:
درپیام تسلیت بعدی ،احمدی نژاد ضمن عرض تسلیت به مناسبت ارتحال عالم ربانی، مرحوم حضرت آیت الله عزیزالله خوشوقت ایشان را از افضل مجتهدان و اعاظم شاگردان امام راحل و علامه طباطبایی(ره) خواند كه عطر دل‌انگیز ارواح قدسی آن بزرگواران از مجالس دلنشین و اثرگذار دروس اخلاق و معارف ایشان استشمام می‌شد.
رییس جمهور در ادامه این پیام ایشان را از مصادیق علماء زمان شناس و مخالف هوای نفس و موحدان عاشق و دلباخته حق و حقیقت توصیف کرد و افزود:در پرتو این ویژگی‌های ارزنده، همواره در كنار مردم و انقلاب حضور فعال داشته و منشأ خدمات ارزنده‌ای گردیدند. سرانجام نیز پس از عمری مجاهدت و ممارست در مسیر احیای توحید و معارف اسلامی در ساحت ملكوتی بیت‌الله الحرام دعوت محبوب خویش را لبیك گفته به لقاء جانان شتافتند.

در پایان نیز رییس جمهور درگذشت آیت الله خوشوقت را به پیشگاه مقدس و نورانی امام زمان(عج)، محضر مبارك مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، حوزه‌های علمیه، امت مؤمن و خداجوی ایران اسلامی و بویژه بیت مكرم ایشان تسلیت عرض کرد و علو درجات آن فقید سعید را از خداوند بزرگ مسئلت نمود.

5.پیام تسلیت به مناسبت درگذشت هوگو چاوز:

اما آخرین پیام تسلیت احمدی نژاد و متفاوت ترین آنها امروز به مناسبت درگذشت هوگو چاوز رییس جمهور ونزوئلا صادر شد که البته استفاده از برخی عبارات توسط رییس جمهور در این پیام- که در پیامهای قبلی وی نیز بکار نرفته است- محل تامل است:

روح بلند مردی بزرگ از تبار عدالت طلبان و آزادی‌خواهان به آسمان پر كشید و جهان را در سوگ فرو برد. ونزوئلا فرزندی برومند و شجاع و جهان، رهبری خردمند و انقلابی را از دست داد.

در نهایت تأثر این حادثه غم‌انگیز را به همه ملت‌ها و ملت بزرگ ونزوئلا و خانواده محترم ایشان و جنابعالی تسلیت عرض می‌نمایم.

هوگو چاوز نامی آشنا برای همه ملت‌هاست. نام او یادآور زلال پاكی و مهربانی، شجاعت، پایمردی، عشق به مردم و فداكاری و تلاش بی‌وقفه برای خدمت به مردم به ویژه محرومین و زخم خوردگان از استعمار و استكبار است.

او انسانی عمیقاً موحد و مؤمن و پایبند به ارزش‌های انسانی و آسمانی و باورمند به راه انبیاء الهی و حاكمیت جهانی عدالت و عشق به رهبری صالحان بود.

او همزمان كه با رشادت تمام در برابر زیاده‌خواهی‌های مستكبران می‌ایستاد و فشار سنگین تبلیغاتی و اقتصادی و تهمت‌ها و حتی كودتاها را در هم می‌شكست، قامت بلندش در برابر كودكی خردسال فرو می‌افتاد و با دست‌های مهربانش او را نوازش و سرود آزادی و سرافرازی را در گوش او زمزمه و زلال عشق را در اندیشه و جان او جاری می‌كرد.

هوگو چاوز نماد و میراث دار همه شجاعان و مبارزان و انقلابیون در تاریخ پرافتخار و البته غم بار آمریكای لاتین و تجلی روح آزادگی مردم مظلوم این دیار و همه ملت های تحت ستم و پرچم برافراشته مبارزان ضد استعماری و عدالت طلبانه و طلایه دار دوستی بین ملت ها است.

او نقطه اتكاء روحی و پشتیبان همه انقلابیون و آزادی خواهان منطقه و جهان بود.

او حقیقتا جلوه روشنی از یك ونزوئلایی پرشور و آرمانی و دوست داشتنی است و مردم بزرگ ونزوئلا با آگاهی و هوشمندی بارها و بارها او را به مسند ریاست جمهوری رساندند و در فراز و نشیب و سختی ها یاریش كردند و او نیز همه فرصت‌ها و قدرت را برای خدمت به مردم و سربلندی كشورش و آزادی ملت ها به كار گرفت.

او سرانجام در پی یك بیماری مشكوك همه وجود و جان خود را نیز در این راه پرافتخار تقدیم كرد.

او در حقیقت شهید راه خدمت به ملت ونزوئلا و پاسداری از ارزش های انسانی و انقلابی است
گرچه امروز و به ظاهر هوگو چاوز، دوست صمیمی و مهربان مردم، در بین ما نیست اما اطمینان دارم كه روح آسمانی و اندیشه پاك او هر روز و در افقی بالاتر در دل و جان تك تك مردم آمریكای لاتین و ونزوئلا و همه ملت های عالم و با درخششی بیشتر طلوع می كند و راه عزت و سربلندی را فرا روی همگان قرار خواهد داد.

هوگو چاوز زنده است تا عدالت و عشق و آزادی زنده است. او زنده است تا ایمان و پاكی و انسانیت زنده است. او زنده است تا ملت ها زنده اند و برای استقرار استقلال و مهربانی و عدالت تلاش می كنند.

تردید ندارم كه او بازخواهد گشت و به همراه همه صالحان و حضرت مسیح (ع) و تنها باقیمانده از نسل پاكان، انسان كامل، خواهد آمد و جامعه بشری را در استقرار صلح و عدالت كامل و مهربانی و كمال یاری خواهد كرد.

یك بار دیگر این ضایعه سنگین را تسلیت گفته و از خداوند منان برای جنابعالی و ملت ونزوئلا و همه ملت ها سعادت و سلامت و رفاه و عزت آرزو می‌كنم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط : خبر داغ،
          
پنجشنبه 17 اسفند 1391
پنجشنبه 10 اسفند 1396 05:50 ب.ظ
من قدردانی می کنم، به من نزدیک شدم دقیقا همان چیزی را پیدا کردم که من دنبال آن هستم.
شما شکار 4 روزه خود را تمام کرده اید! خداوند شما را مردمی کند روز خوبی داشته باشید.
خدا حافظ
جمعه 4 اسفند 1396 02:00 ق.ظ
من رفته ام به برادر کوچکم می گویم که او نیز باید به طور منظم این صفحه را ببیند تا از جدیدترین به روز رسانی اخبار به روز شود.
پنجشنبه 3 اسفند 1396 05:51 ب.ظ
I’m not that much of a online reader to be honest but your
blogs really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your site to come
back down the road. Many thanks
دوشنبه 2 بهمن 1396 07:57 ب.ظ
هیا من برای اولین بار اینجا هستم من در این هیئت مدیره آمدم و آن را پیدا کردم
واقعا مفید بود و به من کمک زیادی کرد امیدوارم چیزی به شما بدهم و به دیگران کمک کنم
به من کمک کرد.
جمعه 24 آذر 1396 04:48 ب.ظ
سلام، من معتقدم این یک سایت عالی است. من آن را می کشم؛) من قصد دارم دوباره بازبینی کنم
دوباره از آنجایی که من آن را نشانه گذاری کردم. پول و آزادی بهترین راه برای تغییر است، ممکن است ثروتمند باشید و به دیگران کمک کنید.
سه شنبه 21 آذر 1396 07:53 ب.ظ
وقتی کسی نوشت یک نوشتار، تصویری از کاربر در مغز او را حفظ می کند که چگونه کاربر می تواند آن را درک کند.

به همین دلیل است که این پست خارج از حوزه است. با تشکر!
دوشنبه 13 آذر 1396 06:34 ب.ظ
من واقعا از طراحی و طرح وبلاگ شما لذت می برم.
این بسیار آسان است در چشم که باعث می شود آن را بسیار لذت بخش تر برای من آمده است
اینجا و بیشتر بازدید کنید آیا شما برای توسعه یک برنامه نویس استخدام کردید؟
تم شما؟ کار فوق العاده!
سه شنبه 7 آذر 1396 11:44 ب.ظ
چه چیزی از عدم ابهام و حفظ دانش ارزشمند در مورد احساسات غیر منتظره.
جمعه 3 آذر 1396 08:02 ب.ظ
به دلیل اینکه مقاله خوبی است، این وبسایت بسیار سریعا در میان همه افراد وبلاگ مشهور خواهد بود
بررسی ها
سه شنبه 30 آبان 1396 08:40 ب.ظ
من معتقدم تمام ایده هایی که شما در پست خود قرار داده اید.
آنها بسیار متقاعد کننده هستند و قطعا کار خواهند کرد.

با این حال، پست ها برای شروع بسیار سریع هستند. ممکن است لطفا آنها کمی طول بکشد
از زمان بعد؟ از پست شما متشکرم
پنجشنبه 18 آبان 1396 05:24 ق.ظ
چطوری سوال سریع که کاملا موضوعی است

آیا می دانید چگونه سایت خود را به صورت دوستانه بسازید؟
وب سایت من به نظر می رسد عجیب و غریب در هنگام مرور از آیفون سیب من.

من تلاش می کنم یک قالب یا افزونه پیدا کنم که شاید بتواند این مشکل را حل کند.
اگر پیشنهادی داری در میان بگذار.
خیلی ممنون
شنبه 13 آبان 1396 06:42 ب.ظ
همسر و همسرم از یک صفحه وب دیگر در اینجا گول زدند
فکر کردم شاید چیزها را چک کنم من دوست دارم آنچه را که می بینم اکنون دنبال می کنم.
به دنبال نگاه کردن به صفحه وب خود دوباره.
جمعه 12 آبان 1396 09:09 ب.ظ
چه خبر است، این آخر هفته مناسب برای طراحی شده است
من، به این دلیل که این نقطه در زمان من خواندن این
پاراگراف فوق العاده آموزنده اینجا در خانه من
چهارشنبه 10 آبان 1396 11:41 ب.ظ
من نمی توانم از اظهار نظر خودداری کنم به خوبی نوشته شده!
چهارشنبه 10 آبان 1396 10:57 ب.ظ
سلام، من فکر می کنم این یک وب سایت عالی است. من آن را می کشم
) من قصد دارم یک بار دیگر از من بیرون بروم
آن را نشانه گذاری کرده اید پول و آزادی بهترین راه برای تغییر است، ممکن است شما ثروتمند باشید و همچنان به کمک کمک کنید
دیگران.
چهارشنبه 10 آبان 1396 08:07 ب.ظ
اگر برای بهترین مطالب مانند من می روید،
به سادگی این وب سایت را روزانه به عنوان کیفیت ارائه می دهد
محتویات، با تشکر
دوشنبه 8 آبان 1396 07:50 ب.ظ
سلام، فقط از طریق وبلاگ خود از طریق گوگل مطلع شدید و
متوجه شدم که این واقعا آموزنده است. من قصد دارم به خاطر برزیل مراقب باشم.
من قدردانی میکنم اگر این را در آینده ادامه دهید. تعداد زیادی از مردم
از نوشتن شما سود خواهد برد به سلامتی!
دوشنبه 8 آبان 1396 07:18 ق.ظ
من هر بار خواندن پاراگراف را در روزنامه ها می خوانم، اما حالا که من کاربر اینترنت هستم، از همین حالا از شبکه برای مقالات استفاده می کنم
یا بررسی، به لطف وب.
دوشنبه 8 آبان 1396 05:21 ق.ظ
من نیم ساعت به طور مداوم برای خواندن صرف کردم
این وبلاگ همیشه همراه با یک فنجان قهوه پست می کند.
شنبه 29 مهر 1396 07:21 ب.ظ
بعد از اینکه من در اصل نظر دادم، به نظر میرسد که روی آن کلیک کردهام
وقتی که نظر جدید اضافه می شود، به من اطلاع دهید - کادر را انتخاب کنید و از حالا به هر بار که یک نظر اضافه می کنید، دریافت کنم
چهار ایمیل با همان نظر. باید وجود داشته باشد
به این معنی که شما می توانید من را از این سرویس حذف کنید؟ خیلی ممنون
شنبه 15 مهر 1396 06:21 ب.ظ
شما خیلی عالی هستید من اعتقاد ندارم که از طریق هر چیزی که قبلا خوانده ام را مطالعه کرده ام.
بنابراین خیلی خوب است که فرد دیگری را با برخی اندیشه های منحصر به فرد در مورد این موضوع پیدا کنید.
به طور جدی.. با تشکر از شما برای شروع این. این سایت چیزی است که در اینترنت مورد نیاز است، شخصیت کمی با اصالت دارد!
شنبه 18 شهریور 1396 05:26 ب.ظ
متشکرم برای به اشتراک گذاشتن چنین نظر عاقلانه، نوشتار خوب است، به همین دلیل من آن را به طور کامل خوانده ام
شنبه 18 شهریور 1396 04:37 ق.ظ
اعضای خانواده ام همیشه می گویند که من وقت خود را در شبکه خلبان می کشم
به جز من می دانم که خواندن چنین مقالات دلخواه یا بررسی های روزمره را دوست دارم.
شنبه 18 شهریور 1396 04:09 ق.ظ
شما باید در یک مسابقه برای یکی از بهترین سایت های اینترنتی شرکت کنید.
من می خواهم این وبلاگ را توصیه کنم!
شنبه 18 شهریور 1396 03:03 ق.ظ
پست عالی من برخی از آنها را تجربه خواهم کرد
این مسائل نیز..
جمعه 17 شهریور 1396 10:48 ب.ظ
هنگامی که یک نفر به دنبال چیز اصلی خود است، بنابراین او می خواهد در دسترس باشد
که در جزئیات است، بنابراین چیزی که حفظ می شود
اینجا.
سه شنبه 14 شهریور 1396 08:12 ق.ظ
Hi, I do think this is a great site. I stumbledupon it ;
) I'm going to return once again since I bookmarked
it. Money and freedom is the greatest way to change, may you be rich and continue to
guide others.
چهارشنبه 18 مرداد 1396 08:20 ق.ظ
Thanks designed for sharing such a fastidious opinion, paragraph is
fastidious, thats why i have read it fully
یکشنبه 15 مرداد 1396 09:00 ق.ظ
If you are going for most excellent contents like myself, just
pay a quick visit this website every day for the reason that
it offers feature contents, thanks
جمعه 13 مرداد 1396 07:12 ق.ظ
Hi my loved one! I want to say that this article is amazing,
great written and include almost all vital infos. I'd like to see more posts like this .
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی